Wydawnictwo Via Medica
Rejestracja dla lekarza Strona główna | Szukam lekarza | Szukam informacji | Szukam apteki | Książki medyczne
Wyszukiwarka
Wpisz szukany tekst:
 
Aktualnie czytasz fragment z broszury

Zaburzenia wzwodu

Tłumaczenie: Piotr Cieśliński ; Christine M. Evans; Philip Kell
Strona główna / Potrzebuję informacji / / Zaburzenia wzwodu
Stany towarzyszące - Zaburzenia wytryskuwstecz
Zaburzenia wzwodu
Stany towarzyszące - Przedwczesny wytrysk
dalejStany towarzyszące - Brak wytrysku lub bolesny wytrysk
  • Osiągnięcie orgazmu przed zaspokojeniem ciebie i twojej partnerki nazywa się wytryskiem przedwczesnym. Zwykle jest ono spowodowane przyczynami psychologicznymi, a nie organicznymi. Z przedwczesnym wytryskiem łączą się inne powszechne problemy seksualne: zaburzenia erekcji i utrata popędu płciowego. Dzięki zidentyfikowaniu i określeniu przyczyny przedwczesnego wytrysku istnieje możliwość poprawy twojego wzwodu.
  • Przedwczesne wytryski mogą spowodować problemy seksualne u twojej partnerki. Jeśli występuje u niej pochwica (mięśnie wokół pochwy nagle zaciskają się), istnieje większe prawdopodobieństwo, że będziesz miał zaburzenie erekcji lub przedwczesny wytrysk. Pochwica jest uleczalna, dlatego twoja partnerka powinna udać się do lekarza.
  • Powinieneś nauczyć się rozpoznawać stadium orgazmu poprzedzające wytrysk, zanim jest on nieunikniony i zapobiec wytryskowi przy użyciu techniki uciskania. Jeżeli czujesz, że dojdzie zaraz do wytrysku, ty lub twoja partnerka powinniście ścisnąć silnie i delikatnie za pomocą kciuka i palca wskazującego prącie pomiędzy trzonem a żołędziem Ten ucisk trzeba zastosować przez 10–20 sekund. Po zwolnieniu, nie należy nic robić przez około 30 sekund. Stosuj go kilkakrotnie przed dopuszczeniem do wytrysku. Niektóre leki przeciwdepresyjne - w szczególności klomipramina i paroksetyna - oraz kremy miejscowo znieczulające stosuje się z dużą skutecznością w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Przyjmuje się je lub używa przed stosunkiem seksualnym.

Stany towarzyszące - Zaburzenia wytryskuwsteczSpis treścidalejStany towarzyszące - Brak wytrysku lub bolesny wytrysk

Uwaga: strona jestemchory.pl wykorzystuje pliki cookies. Zobacz: http://wszystkoociasteczkach.pl/

COPYRIGHT BY VIA MEDICA, WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Wydawnictwo Via Medica, ul. Świętokrzyska 73, 80-180 Gdańsk, tel. (048 58) 304 84 88, viamedica@viamedica.pl